Jesteś na: Strona głównaInspiracjeDrewniane okiennice wewnętrzne
2016-12-14

Drewniane okiennice wewnętrzne

Drewniane okiennice wewnętrzne
Zarówno w klasycznym jak i w nowoczesnym wnętrzu tworzą współgrające akcenty lub nastrojową atmosferę. Równocześnie oferują możliwość regulowania natężenia promieni słonecznych i ochrony prywatności.

Ilość wpadającego światła ustalają Państwo sami. W ten sam sposób decydują Państwo, jak bardzo chcą ochronić swoją prywatność.Dzięki wyborowi różnorodnych kolorów, szerokości lamel i sposobów ich poruszania sami zdecydują Państwo o aranżacji wnętrza i jego wystroju.  Klasyczne czy nowoczesne - okiennice pasują do każdego wystroju. Shuttersy są nastrojowe, funkcjonalne i łatwe w pielęgnacji. Oferujemy produkty o wysokiej jakości, którym mogą Państwo cieszyć się latami. 
  • Wykonywane całkowicie pod wymiar
  • Lamele wycinane promieniście oddają piękną strukturę drewna i redukują do minimum wykrzywienia
  • Cztery szerokości lameli do wyboru: 47, 63, 89 i 114 mm
  • Lakierowane powłoką odporną na wilgoć i promienie UV. Nadają się również do łazienki
  • Nadają się do okien o specjalnych kształtach (okrągłe, skośne, łukowe) okien uchylno-rozwieranych i okien dachowych
Kąpiel w luksusie
Shuttersy są idealnie lakierowane powłoką odporną na wilgoć. Dzięki czemu można je stosować bez problemu również w łazienkach. Ponadto drewniane shuttersy przyczyniają się właśnie w łazience do dobrej akustyki i ciepłego wyglądu. Tak mogą Państwo kąpać się w luksusie!


Charakterystyczne drewniane żaluzje
Nnastrojowe drewniane żaluzje, uzupełniają idealnie shuttersy, ponieważ są dostępne w tych samych kolorach i szerokościach lamel.


 
Idealne do ogrodu zimowego i wykusza
Shuttersy są szczególnie ulubione przez użytkowników, którzy chcą stworzyć w swoim domu ogród zimowy lub wykusz. Duże powierzchnie okienne optymalnie pozwalają wpadać światłu do wnętrza, jednocześnie dbając o to, by temperatura mogła prędko wzrastać. Shuttersy oferują idealne rozwiązanie. Mogą Państwo sami określać ilość wpadającego światła oraz chronić się przed spojrzeniami.

Równocześnie światło i prywatność
Przy wyższych partiach okien stosuje się środkową poprzeczkę. Przez to lamele obsługiwane są oddzielnie. Kiedy dolne lamele są zamknięte, mogą Państwo brać kąpiel całkowicie chronieni przed spojrzeniami, podczas gdy przez górne panele wpada do sypialni wystarczająco światła. 

 

Intymna atmosfera
Ciemne bejcowane shuttersy dają mniej światła niż białe warianty. Przez to nadają wnętrzu szczególną atmosferę i intymność. W połączeniu z drewnianymi meblami i wyrazistymi kolorami powstaje luksusowy efekt w Państwa wnętrzu.


Okrągłe, skośne, łukowe…nic nie jest niemożliwe!
Shuttersy nadają się znakomicie do okien o nietypowych kształtach i wymiarach. Mogą być dokładnie dopasowane do zamontowanych okien m.in. okrągłych, skośnych czy łukowych. Tak pozostaje widoczny nietypowy kształt okna i równocześnie zapewniona jest optymalna ochrona przed światłem.

Clear View: mocny wygląd
Zamiast drewnianej listwy regulacyjnej shuttersy mogą być wyposażone również w opcję Clear View. Listwa regulacyjna jest niewidoczna, co nadaje wyrazisty i nastrojowy wygląd. Wystarczy prosta obsługa jednej z lamel, żeby poruszać wszystkimi.


 
 

Piaskowane shuttersy
Piaskowane shuttersy tworzą atmosferę jak w domu przy plaży. 

Szczegółowe informacje zasięgną Państwo pod numerem telefonu +48 697 518 738 lub biuro@zarzecka.pl